UFUK YATIRIM YÖNETİM VE GAYRİMENKUL A.Ş.
Gizlilik Bildirimi
20.07.2019

FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş. , ziyaretçileri tarafında sitedeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.)üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırmaz.

FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş. , bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

  • Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek
  • Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek
  • İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek
  • Satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek
  • Kişisel bilgilere sadece yetkili FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş. personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş. , kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri bilgileri (tarayıcı tipi, cografi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanılır.Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş. , sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin,FFK Fon Finansal Kiralama A.Ş.'nin Gizlilik ilkeleri'ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlebilir herhangi bir bilgi vermeden öncei gittiginiz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

www.ufukyyg.com.tr